Написати нам  |  Подзвонити нам: (0382) 61-60-36
 • Кар'єра

  Наш підхід


  Ми притримуємось думки, що для успішного вирішення того чи іншого юридичного питання необхідна кваліфікована, професіональна та націлена на успішний результат команда. При цьому наша команда завжди намагається досягти взаєморозуміння між учасниками правовідносин. Не дивлячись на конкуренцію та наявність великої кількості юристів ми все ж вважаємо, що найкращі працівники – це ті, які працювали пліч опліч та показували кращі результати навіть якщо не мали за плечима багаторічного досвіду. Виходячи з цього принципу, компанія «Тріарії» час від часу відкриває програми з проходження практики студентам юридичних вузів м.Хмельницького.

  Наші цінності 


  Юриста нашої компанії ми хочемо бачити як цілеспрямованого спеціаліста з високими особистими якостями, який постійно працює над підвищенням кваліфікаційного рівня, відповідально ставиться до поставлених задач та вміє аналізувати ситуації. Звісно додатковим бонусом буде, якщо особа ставиться до юриспруденції не лише як до професії але і як до одного з улюблених занять. 

  За наявності всіх цих характеристик ви не лише досягнете успіху працюючи у компанії «Тріарії» але і зможете вписати не один успішний результат роботи у своє резюме.

  На даний момент відкритих вакансій немає.